شفاف باشید، متفاوت باشید

گروه تجاری آیفوم

چندین سال است که در حوزۀ فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات فعالیت می‌کنیم. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

درباره گروه تجاری آیفوم

فرهنگ گروه تجاری آیفوم

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

ما قصد داریم همراه شما، فصلی نو در کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کنیم. رویکردی نو که راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

شفاف باشید، متفاوت باشید

تیم گروه تجاری آیفوم

ما به نیروی انسانی متعهد و متخصص خود متکی بوده که سال ها در کنار یکدیگر مانند یک خانواده در راستای گسترش و توسعه توانایی های فردی ، شرکت و کشور عزیزمان تلاش میکنند.
سالانه برنانه های آموزشی کارکنان این شرکت باعث ارتقا فردی و در نهایت افزایش سطح کیفی خدمات ما به مشتریانمان میگردد.

    سبد خرید