شفاف باشید، متفاوت باشید

گروه تجاری آیفوم

آیفوم چندین سال است که در حوزۀ فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات فعالیت میکند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

درباره گروه تجاری آیفوم
ایکن 2

فرهنگ گروه تجاری آیفوم

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

ما قصد داریم همراه شما، فصلی نو در کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کنیم. رویکردی نو که راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

طراحی سایت
شفاف باشید، متفاوت باشید

تیم گروه تجاری آیفوم

 گروه تجاری آیفوم افتخار دارد از طریق کارشناسان خبره خود پاسخگوی مشتریان بوده و با ارائه مشاوره تلفنی و مطالب مفید آموزشی نیاز آنها را بر طرف نماید. این فروشگاه آنلاین یکی از تخصصی ترین بخش های گروه تجاری آیفوم می باشد که تجربه یک خرید خوب را برای شما به ارمغان می آورد . تجهیزاتی از قبیل : قطعات کامپیوتری ، تجهیزات شبکه ، انواع تلفن های همراه و گجت های شیائومی ، دوربین های مداربسته ،انواع مودم ها ی ایرانسل نیز به فروش می رسد. 

وبلاگ آموزشی توسط کارشناسان  با تجربه ی آیفوم در زمینه ی شبکه و IT نوشته شده است 

    سبد خرید