3519 448 903 98+

شبکه های اجتماعی

5050 3150 051

کارشناسان فروش

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

مجله اینترنتی

مطالب ارائه شده در این بخش در یکی از سرفصل های آموزشی ذیل ذخیره می شوند. از این رو جهت مطالعه مطالب آموزشی می توانید دسته بندی های مطالب ذیل را بررسی نمایید.

در این مجله آموزشی می توانید به راحتی اطلاعات خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به روز کنید. مطالب ارائه شده در این بخش شامل آشنایی با انواع کابل های شبکه، راه اندازی اولیه انواع مودم های اینترنت، آشنایی با  استاندار های وایرلس و… می باشد.

دنیای IT هر روز در حال پیشرفت است و شما می توانید با ما آخرین اخبار متنوع دنیای فناوی اطلاعات را دنبال کنید. 

ارائه سناریو های مختلف جهت راه اندازی و عیب یابی تجهیزات میکروتیک و همچنین آشنایی با ویژگی های سخت افزاری و کاربرد های آن ها در سناریو های مختلف و در شبکه های متنوع 

دنیای IT هر روز در حال پیشرفت است و اخبار تازه ای در ان خصوص به گوش ما می رسد. می توانید با وبلاگ ما آخرین اخبار متنوع دنیای فناوی اطلاعات را دنبال کنید. 

راه اندازی انواع پلتفرم های ویپ را با ما تجربه کنید. در این بخش به ارائه سناریو هایی در خصوص ویپ می پردازیم و شما را با انواع سیستم عامل ها جهت راه اندازی یک مرکز تماس قدرتمند راهنمایی می نماییم. 

چقدر با قطعات کامپیوتر آشنایی دارید؟ با ما همراه شوید تا شما را با قطعات داخلی کیس و تفاوت های آنها آشنا سازیم تا بتوانید بهترین قطعات را برای کامپیوترتان انتخاب کنید. 

آموزش دوره های کانفیگ و راه اندازی روتر ها و سوئیچ های سیسکو، همراه ما باشید تا با ارائه آموزش هایی در این خصوص به شما در راه اندازی و عیب یابی تجهیزاتتان کمک کنیم.