سیسکو

روتر و سوئیچ سیسکو

ارائه انواع تجهیزات سیسکو اعم از انواع روتر های سیسکو، انواع سوئیچ های سیسکو، انواع تلفن های و سانترال های سیسکو و….

روتر های سیسکو

سیسکو به عنوان بزرگترین تولید کننده روتر و سوئیچ سیسکو در حال فعالیت است. اغلب شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه از تجهیزات سیسکو جهت مسیریابی، ایجاد امنیت و… استفاده می نمایند. این کمپانی فعالیت خود را با تولید مسیریاب های چند پروتکلی آغاز نموده است. قبل از تولید روترهای سیسکو، روتر و تکنولوژی مسیریابی مورد استفاده بود ولی قابلیت Routing بین شبکه‌ها با پروتکل‌های مختلف وجود نداشت که این امر با تولید روترهای سیسکو  امکان پذیر شد. اکنون کمپانی سیسکو به عنوان یکی از بهترین کمپانی های ارائه دهنده تجهیزات شبکه در سراسر دنیا محصولات خود را به فروش می رساند.

روتر های سیسکو

کمپانی سیسکو سیستمز (Cisco Systems) یکی از قدرتمند ترین کمپانی ها در حوزه ی ارائه تجهیزات شبکه است. این کمپانی در شهر سن خوزه، کالیفرنیا واقع شده است که تجهیزات سخت افزاری شبکه و تجهیزات مخابراتی را تهیه و تولید می نمایید.

این کمپانی در شروع کار خود روترهای چند پروتکلی را ارائه نمود، اما امروزه محصولات سیسکو را همه شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می توان یافت.

سیسکو به عنوان یکی از شرکت های موفق در حوزه ی روتر های چند پروتکلی بود که اجازه ی ارتباط بین پروتکل های مختلف شبکه را می داد.

زمانی که پروتکل اینترنت IP به یک استاندارد تبدیل شد استفاده از روتر های چند پروتکلی کاهش یافت

امروزه بزرگ ترین و قدرتمند ترین روتر های سیسکو طراحی و تولید شده اند تا بسته های IP و فریم های MPLS را هدایت نمایند.

مراکز آموزشی سیسکو در ۱۵۰ کشور به منظوره آموزش افراد برای نحوه ی کار و نگه داری از  تجهیزات این کمپانی تاسیس شده است و مدارک آموزشی متنوعی را نیز ارائه می نماید.

سوئیچ سیسکو

سوئیچ های سیسکو

یکی از تجهیزات تولید شده ی کمپانی سیسکو سوئیچ های قدرتمند سیسکو است. این تجهیز میکروتیک در تعداد پورت های متنوع و با سرعت های اترنت، گیگابایت اترنت نیز تولید می شود. همچنین برخی از مدل های سوئیچ سیسکو از فیبرنوری نیز پشتیبانی می کند و سرعت فوق العاده ای در اختیار کاربرانش قرار می دهد. سوئیچ های سیسکو امکان مدیریت روی پورت ها را برای کاربران فراهم می سازد.

    سبد خرید