3519 448 903 98+

شبکه های اجتماعی

5050 3150 051

کارشناسان فروش

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

در این مقاله از سری مقالات آموزش میکروتیک در خدمت شما عزیزان هستیم با مبحث آموزشی آشنایی با مشخصات سخت افزاری رادیو وایرلس BaseBox 6 میکروتیک همراه ما باشید.

یکی از رادیو هایی که جهت کار در فضاهای بیرونی در فرکانس 6 گیگاهرتز مورد استفاده قرار می گیرد، رادیو BaseBox 6 میکروتیک است؛ این رادیو فاقد آنتن داخلی است از این رو با توجه به نوع لینک و مسافت می توانید از انواع آنتن های امنی، فلت، دیش، سالید و… استفاده نمایید. 

کاربرد BaseBox 6 

این تجهیز کمپانی میکروتیک دارای استاندارد بی سیم 802.11a/n و سطح دسترسی تعیین شده لایسنس 4 است که از این تجهیز باتوجه به نوع آنتن متصل شده به BaseBox 6 در ارتباطات نقطه به نقطه به عنوان تجهیزات سمت کاربر (CPE) و در ارتباطات یک نقطه به چند نقطه به عنوان اکسس پوینت کاربرد دارد. 

با توجه به این مورد که این رادیو فقط در فرکانس 5.9-6.4 گیگاهرتز دارای قابلیت کار می باشد، چنانچه نیاز است یک شبکه محلی راه اندازی گردد بهتر است از رادیو در رنج فرکانس اعلامی استفاده شود و برای تجهیزات سمت کاربر نیز از تجهیزاتی که در همین فرکانس کار می کنند استفاده شود مانند SXT 6 و DynaDish6. 

مشخصات BaseBox 6 

رادیو Base Box 6 دارای پردازنده ی تک هسته ای مدل AR9342 و یک گیگابایت حافظه ی RAM می باشد.

رادیو Base Box 6 دارای یک پورت گیگابایت اترنت، یک کابل کاپوت جهت محافظت در برابر رطوبت و یک سیم ارت جهت محافظت در برابر رعد و برق را نیز دارا می باشد.

از دیگر مشخصه هایی که می توان به آن توجه کرد ابعاد تجهیز است. این تجهیز در ابعاد 46*135*50 میلی متر، حداکثر توان 14W و کار در دمای منفی 30 درجه سانتی گراد تا مثبت 70 درجه سانتی گراد اشاره نمود.

از دیگر مشخصه های این رادیو می توان منطبق بودن با استاندارد محیط زیست RoHS را نام برد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *