3519 448 903 98+

شبکه های اجتماعی

5050 3150 051

کارشناسان فروش

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

در این مقاله از سری مقالات میکروتیک در خدمت شما عزیزان هستیم با مبحث آشنایی با مشخصات رادیو LHG R میکروتیک همراه ما باشید. 

یکی از محصولات قدرتمند سری LHG، رادیو LHG R میکروتیک است که دارای قابلیت LTE می باشد. در این تجهیز کارت LTE به صورت پیش فرض نصب نشده است. 

این تجهیز کمپانی میکروتیک از برد آنتن بالایی برخوردار است و برای مناطق دور مانند روستا ها و کارخانجات که تحت پوشش شبکه مخابرات می باشند ولی کیفیت سیگنال دریافتی آنها ضعیف است و دچار قطعی اینترنت هستند مناسب می باشد. با توجه به تراشه ی LTE موجود در این دستگاه می توانید درصورت نصب کارت یا مودم LTE، از اینترنت با سیگنال قوی و کیفیت عالی بهرمند شوید. 

عملیات نصب و راه اندازی در این تجهیز به سرعت صورت می گیرد و نیازی به دانش خاصی ندارد لازم است ابتدا یک مودم یا کارت LTE تهیه نمایید و آن را در جایگاه مربوطه دستگاه نصب کنید بعد از وارد کردن سیم کارت به دستگاه به نزدیک ترین اپراتور مربوط به سیم کارت خود متصل و اینترنت برای یک کاربر فراهم می شود. 

چنانچه نیاز به اشتراک گذاری اینترنت دارید لازم است از یک اکسس پوینت استفاده نمایید. 

میزان کیفیت سیگنال دریافتی از طریق LED های روی دستگاه قابل رویت است.

مشخصات سخت افزاری LHG R

این تجهیز کمپانی میکروتیک دارای یک پورت اترنت 10/100 با قابلیت POE IN، پردانده ی تک هسته ای مدل QCA9551، مقدار ذخیره گاه حافظه 64 مگابایت در این تجهیز، از ویژگی های این تجهیز می باشد. 

این تجهیز کمپانی میکروتیک دارای ذخیره ساز نوع FLASH و قابلیت کار در دمای مثبت 60 درجه سانتی گراد تا منفی 40 درجه سانتی گراد را دارا می باشد.

جهت نصب و راه اندازی تجهیز LHG R می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *