3519 448 903 98+

شبکه های اجتماعی

5050 3150 051

کارشناسان فروش

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

رباط های چهار چرخ الجی مسئول امنیت شدن!

 ال جی الکترونیکس یک راه حل مدیریتی مبتنی بر هوش مصنوعی برای هتل‌ها و استراحتگاه‌ها را به نمایش گذاشت که از یک ربات چهار چرخ برای نظارت بر امکانات استفاده می‌کند.

به گزارش سرویس وب سایت رسمی ال جی، ال‌جی الکترونیکس در بیانیه‌ای در اول دسامبر اعلام کرد که این شرکت، یک  راه‌حل مدیریتی را که شامل ربات چهارچرخ می‌شود در کونجیام ریزورت جنوب شرقی سئول استفاده کرده است.

رباط ها ی چهار چرخ الجی مسئول امنیت شدن!

 

مدیر استراحتگاه می‌تواند بر امکانات نظارت داشته باشد و با استفاده از ربات خودران به بازدیدکنندگان کمک کند. در حالت بیکار، ربات در اطراف استراحتگاه پرسه می‌زند و بررسی می‌کند که آیا مشکلی وجود دارد یا خیر.

این راه حل مدیریتی همچنین دارای فناوری ۵G، رانندگی خودکار و هویت غیرمتمرکز (DID) است. DID یک سیستم شناسایی مبتنی بر بلاک چین است که می‌تواند هویت‌های دیجیتال منحصربه‌فردی را برای آیتم‌های فردی تولید و ارائه دهد. بلاک چین یک سرویس دفتر کل مجازی است که عملا غیرقابل هک در نظر گرفته می‌شود. برای جلوگیری از جعل یا تغییر داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط ربات، ال‌جی فناوری DID را برای دادن شماره‌های شناسایی منحصربه‌فرد به تأسیسات استفاده کرد.

ال جی گفت که این شرکت راه حل مدیریت هتل و استراحتگاه را برای آماده شدن برای تقاضا‌های بازار آینده توسط مشتریانی که مایل به مدیریت کارآمد تجارت خود با استفاده از راه حل‌های هوش مصنوعی و ربات هستند، ایجاد کرده است.

ال‌جی ربات‌های خدماتی مستقل مختلفی را در بسیاری از مراکز از جمله هتل‌ها، بیمارستان‌ها و فروشگاه‌های بزرگ مستقر کرده است. در اکتبر ۲۰۲۰، این شرکت دو ربات را به کار گرفت که می‌توانند کار‌های تکراری را در دو بیمارستان انجام دهند. این ربات‌ها می‌توانند تا ۱۵ کیلوگرم (۳۳ پوند) را در محفظه خود حمل کنند. یکی دیگر از ربات‌های خدمات مستقل ال‌جی برای راهنمایی بازدیدکنندگان در مؤسسه آموزشی سئول استفاده می‌شود.

این ربات همچنین به عنوان دستیار برای ارائه اطلاعات مربوط به کتاب و کمک به بازدیدکنندگان برای یافتن کتاب در کتابخانه مرکز آموزشی در سال ۲۰۲۲ عمل خواهد کرد.

منبع: آخرین خبر 

فروشگاه اینترنتی ما، با هدف تامین تجهیزات شبکه و فیبرنوری در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب

ما را دنبال کنید!

در خبرنامه دو هفته‌ای ما از آخرین مطالب ما و بهترین نکات آموزشی مطلع شوید