3519 448 903 98+

شبکه های اجتماعی

5050 3150 051

کارشناسان فروش

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

آیفوم: شیائومی یکی از شرکت های پیشتاز در حوزه ی تولید تلفن های همراه است. این شرکت چینی موفق شد تا برای اولین بار امکان شارژ هوایی چندین تلفن همراه را از راه دور با فناوری Mi Air Charge برای کاربرانش فراهم سازد.(فناوری شیائومی)

شیائومی

تکنولوژی شارژ هوایی شیائومی با فناوری Mi Air Charge

تکنولوژی شارژ هوایی شیائومی چگونه کار می کند ؟

شیائومی از فناوری Mi Air Charge رونمایی کرد. این فناوری بر پایه موقعیت یابی و انتقال انرژی کار می کند. توسط این فناوری می توانید دست بند های ورزشی، گوشی های شیائومی، ساعت های هوشمند این برند، گجت های پوشیدنی را از راه دور و به صورت همزمان شارژ نمود.

یکی از قابلیت های حائز اهمیت در این تکنولوژی این است که هیچ گونه دیوار یا مانع فیزیکی نمی تواند این ارتباط را قطع نماید. 

در فناوری Mi Air Charge جهت شارژ از دستگاهی به نام Pile استفاده می شود. 

دستگاه Pile مجهز به 5 آنتن تشخیص فاز است که جهت تشخیص فاصله ی دستگاه تا شارژر استفاده می شود.

فناوری Mi Air Charge از دستگاه Pile جهت ارسال امواج میلی متری به سایر تجهیزات شیائومی و تبدیل آن به امواج به انرژی الکتریکی استفاده می شود.

گوشی های شیائومی جهت کار با این فناوری به یک گیرنده با آرایه ای از آنتن ها متصل است که امواج میلی متری را به جریان الکتریکی در تجهیز تبدیل می کند تا گوشی یا دیگر تجهیزات این برند شارژ شوند.

سرعت شارژ دستگاه با این شارژها 5 وات است.

حداکثر فاصله ای که این دستگاه جهت شارژ دستگاه می تواند پشتیبانی کند بین 1و نیم تا 3 پا می باشد. 

در مقایسه تکنولوژی شارژ هوایی تجهیزات الکترونیکی  این برند با تکنولوژی موتورلا، وجود مانع سبب اختلال در شارژ می شد که در این تکنولوژی شیائومی، چنین اختلالی را نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *