راه اندازی ماژول Agenda در ایزابل

2021-01-02

در این مقاله از سری مقالات ایزابل در خدمت شما عزیزان هستیم با مبحث آشنایی با ماژول Agenda و نحوه راه اندازی آن در ایزابل همراه ما باشید. 

ماژول Agenda یکی از ماژول های قابل استفاده در ایزابل و الستیکس می باشد که به ماژول دستور جلسات معروف است. ماژول Agenda از طریق منوی سمت چپ قابل دسترس می باشد. 

تقویم در ماژول Agenda

قسمت اول تقویم یا Calender نام دارد، که در پنل نمایش داده می شود می توان نوع نمایش تقویم را نیز مشخص نماییم.

یکی از ویژگی های دیگر این تقویم قابلیت ثبت رویداد ها با گزینه ی Create new Event می باشد.

در این قسمت می توانید یک نام به همراه یک توضیح برای رویداد بنویسید. تاریخ شروع و پایان جلسه را نیز می توانید وارد کنید.

گزینه ی Configure a phone call reminder امکان اطلاع از رویداد را برای فرد فراهم می کنید. در این قسمت می توانید یک داخلی یا خط شهری وارد نمایید، همچنین در این قسمت می توانید یک پیام به صورت صوتی ذخیره نمایید تا بعد از تماس برای شخص پخش شود.

گزینه ی Notify Guests by Email در این بخش امکان یادآوری رویداد توسط ایمیل را برای فرد فراهم می نمایید.

نکته: چنانچه می خواهید از این قابلیت استفاده کنید باید موتور تبدیل متن به گفتار در ایزابل روشن باشد. برای این کار می توانید از مسیر زیر PBX->TOOLS->FESTIVAL اقدام نمایید. چنانچه مقصد پیام خطوط شهری است، باید خطوط خروجی تماس به صورت دیجیتال باشد که در غیر این صورت پیام به صورت ناقص پخش می شود. 

دفتر چه تلفن ماژول Agenda 

در این دفتر چه تلفن امکان وارد کردن مخاطبین خود وجود دارد. روش کار به این صورت است که بعد از جست و جوی مخاطب خود، کافی است روی دکمه ی سبز کلیک نمایید تا ابتدا داخلی شما زنگ بخورد بعد از آن تماس با مخاطب برقرار شود. 

در صورت نیاز به مشاوره و راه اندازی سرور ویپ خود می توانید، با همکاران ما در بخش فنی تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی آنها به صورت آنلاین برخوردار شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید