3519 448 903 98+

شبکه های اجتماعی

5050 3150 051

کارشناسان فروش

شنبه تا پنجشنبه

08:00 الی 16:30

مقایسه و بررسی کارت گرافیک AMD و Nvidia

مقایسه و بررسی کارت گرافیک AMD و Nvidia ! دو کمپانی معروف ارائه دهنده کارت گرافیک در جهان انویدیا و aMD هستند. این دو کپانی محوصلات با کیفیت متوسط و بالا را در بازار ارائه داده اند در نتیجه توانستند بازار را تسخیر کنند.

قیمت کارت گرافیک به صورت تصاعدی در حال افزایش است. انتخاب و خرید کارت گرافیک با توجه به نیاز شما بسیار دارای اهمیت می باشد. با ما همراه باشید.

مقایسه و بررسی کارت گرافیک AMD و Nvidia به لحاظ قیمت

AMD به عنوان تنها رقیب سرسخت اندویدیا شناخته شده است. این کمپانی کارت گرافیک هایش را با قیمت مناسب تری در بازار عرضه می کند. انودیا اولین برند ارائه دهنده کارت گرافیک است و از کیفیت بالایی بهرمند می باشد.

AMD کارت گرافیک های خود را با قیمت های مناسب تر و مقرون به صرفه تر ارائه و عرضه می کند.

مقایسه و بررسی کارت گرافیک AMD و Nvidia به لحاظ معماری

 

معماری کارت گرافیک یکی از مهم ترین بخش های کارت گرافیک است. انویدیا در جدیدترین کارت گرافیک ارائه شده خود از معماری Ampere استفاده میکند. این معماری بر پای ترانزیستور است و از 54 میلیارد ترانزیستور ساخته شده است. در مقایسه با این کپانی ، کمپانی AMD از معماری RDNA2 بهره می برد. این معماری از لیتوگرافی 7 نانومتر و عملکرد بالا برخوردار است.

آیا معماری AMD بهتر است یا Nvidia ؟مطابق با بررسی های انجام شده، حافظه کش RDNA 2 از ظرفیت بسیار بالاتری در مقایسه با Ampere بهره مند است . Ampere تاخیر کش بسیار پایین تری دارد.

فروشگاه اینترنتی ما، با هدف تامین تجهیزات شبکه و فیبرنوری در خدمت شماست .

عناوین سایر مطالب

ما را دنبال کنید!

در خبرنامه دو هفته‌ای ما از آخرین مطالب ما و بهترین نکات آموزشی مطلع شوید