نحوه تغییر رمز وای فای در مودم ها ی DLink و Tp-Link

2022-06-30

یکی از نیاز های روزمره دسترسی به اینترنت است. اغلب افراد برای استفاده از اینترنت از مودم های ADSL خانگی استفاده می کنند. امنیت اطلاعات نیز امری مهم و جداناپذیر است. با توجه به اینکه اغلب افراد از وای فای برای انتقال داده ها استفاده میکنند ایجاد نام کاربری و پسورد برای آن امری ضروری است تا امنیت شبکه تان را افزایش دهید.

برای تغییر رمز وای فای مودم نیاز به کابل شبکه دارید تا از طریق اتصال کابل شبکه به پورت مودم و لپ تاپ بتوانید پسورد را تغییر دهید. البته می توانید از طریق شبکه وای فای به مودم نیز متصل شوید و مراحل تغییر نام کاربری و پسورد را انجام دهید.

تغییر رمز عبور وای فای مودم دی لینک D-Link از طریق کابل شبکه

بعد از اتصال کابل شبکه به مودم و لپ تاپ در مرورگر آدرس ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ را وارد کنید تا صفحه تنظیمات مودم برای شما باز شود.

سپس نام کاربری admin و پسورد admin را وارد کنید.

تنظیم پسورد وای فای مودم تی پی لینک و دی لینک

پس از انتخاب گزینه wireless security در قسمت Pre-Shared Key می‌‌توانید رمز دلخواه وای فای را وارد کنید. لطفا از رمزهای ساده و قابل پیش بینی استفاده نکنید. در قسمت encryption گزینه WPA2 را انتخاب کنید. همچنین بهتر است در انتها پس از کلیک Apply Changes یکبار مودم را خاموش و روشن کنید.

نحوه تغییر رمز وای فای در مودم ها ی DLink و Tp-Link

تنظیم پسورد وای فای مودم تی پی لینک و دی لینک

مانند مراحل قبل بعد از اتصال به مودم و وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد تنظیمات مودم شوید. می توانید توسط گزینه wireless Security مانند قبل  تنظیمات مربوط به وای فای را تغییر دهید.

تنظیم پسورد وای فای مودم تی پی لینک

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید